Consulta aquí el llistat d’inscrits a les III Jornades CTecno

Mayra Adell Make Communication /ExpoNadó
Daniel Aguilar Muta de Propietarios
Pau Agullo Rosello Kernel Analytics
Mehdi Alaoui General Electric
Meritxell Alavedra Brossa Fundació puntCAT
Jose Alfaro Navarro Nae
Xavier Altafulla Ajuntament del Prat
Juan Altes T-Systems
Humberto Andrés Sanz EIM España, S.L.
Antoni Anglada  Buenaventura Social You
Abraham Arcos Torres Fundació Cecot Innovació
Albert Armengol Lopez Fujitsu
Rosa Arredondo Mobile World Capital Barcelona
Roser Artal Rocafort Artal & associats
Emma Ballester Chillida COLT
José María Bel García Nae
Marta Bellés Moreno iphonedroid
Vicenç Benages Borrell Acuntia
Francesc Bert CISCO
Xavier Biosca Corporació Universal del Management
Francis Biosca Gómez New Press Corporation
Xavier Biosca Gómez Corporació Universal del Management
Jordi Blanes García Tecnología y Sistemas de Dirección, S.L.
Joan Miquel Blesa i Sancho Alfatec Sistemas
Marina Bonet Costa Caprabo
Josep Benet Borrajo Fernández Ubilibet SL
Daniel Brasé Arnau Federacio Intercomarcal d’Hostaleria i Restauració (FIHR)
Xavier Bretones Hernandez Invenies
Anna Bröll Nadal Biblioteques de Barcelona
Carne Buisan Universitat Pompeu Fabra
Stephane Busquet My Own
Oscar Caballero Jurado SII Concatel
Enric Calderó Sánchez Nexo Digital
Elisabet Cama Canon
Tresa Camblor Pérez Persones Barcino, s.l.
Jaume Canet Mas T-Systems
Victor Carbonell Segura EGLUU
Marc Casademunt Blay ADAMO TELECOM
Josep Maria Caselles Joana Invenies S.L.
Cristina Castañé ITECHGRUP
Joan Carles Castro Robles Eurecat
Xavi Catasús Eurecat
Jean-François Colas Tutor MOOC
Pilar Conesa anteverti
Eduardo Conesa Repullés SOPRA STERIA
Jose Maria Córcoles Brualla MEDIAPRO
Bertrand Cordier Italtel
Teresa Crespo Collado UDON
Lola de la Fuente Pérez Associació Esclat
Carlos de la Morena Oesia Networks S.L.
Alejandro de Oleza Deloitte
Maurizio De Stefano indra
Francisco de Vargas Lozoya Metalacier, S.L.
Carme Del aguila Ares 3ASIDE
Antonio Dueñas Maribello Freelance
Javier Escalante B’Wireless
Lluis Esquerda Subias Freelance
Marc Estapé IBM
Pau Estartús Mateo Elisava
Victòria Esteban Siemens
Oriol Estela  Barnet Associació Pla Estratègic Metropolità  de Barcelona
Pablo Esteve Izquierdo Teldat S.A.
Shauki Exposito Montesinos Globalbook
Jordi Farrero BT GLOBAL SERVICES
Francesc Farres i Pujol RO-BOTICA
Jose Luis Fernandez Acuntia
Roc Fernández Generalitat de Catalunya
BalBino Fernández Revuelta CEL Working
Mar Fernández Sánchez Fundació Knowledge Innovation Market Barcelona (KIMbcn)
Ferran Ferran Val Accenture
Javier Fornesa Clapera FORNESA ADVOCATS
Daniel Franco Puntes Escola d’Enginyeria UAB
Ricard Garau Escala Seidor
Marisa Garcia Colt
David Garcia MEDIA CLOUD
Eva Garcia The Valley DBS
Adria Garcia Font TIC Salut Social
Joaquin Garcia Martinez MAKERCOOP
Susana Garcia Rifaterra Colt Technology Services
Gisela Gavaldá Pérez IBM
Carme Gibert Valls Fundació RACC
Emili Giralt Guarro Telapolis
Koldobika Goikoetxea kramade
Marius Albert Gómez Cazorla T-Systems
Aaron Gomez Perez KARTING INTERNACIONAL COSTA DAURADA
Carolina Gonzalez Eloizaga Kids&US
Carlos González Vilela ICA Informatica y Comunicaciones Avanzadas
Javier Gordillo Viñuela AutoCloud
David Gràcia Carrasquer Eugin
Marc Griful Quantion
Josep Grinyó Lladó SAPIENTIS
Ruth Gumbau Periodista
Darian Heim Dribia
Ramon Hereter Salazar Consultoria Empresarial
Sandra Hernández Mutua de Propietarios
Anna Hernandez Cortes ICS
Josep Carles Homet Sellés Astro Servicios Informáticos
Joan Huguet NAE SL
Jordi Humet amger project management
Fernando Iglesia Omist ACEC Assocació Catalana d’Empreses Consultores
Fernando Iñigo Colt Technology Services, SAU
Antoni Iruela Protoplay
Xavier Jofre Mestre Mobile World Capital Barcelona
Elisabeth Jordà Llosada UPC – Parc UPC
Lara Juan-Camps SOFTONIC INTERNATIONAL SA
Montserrat Labrandero i Vila Orednarbal SL
Eduard Laffitte BT Global Services
Rocio Lara Lopez Ro-botica Global S.L.
Andrés León MedVisit
Pedro Linares Díaz Associació Catalana d’Enginyers de Telecomunicació
Óscar Llobell Pagès Indra Sistemas SA
Rosa Alba Llorens Nae
Gonzalo Lopez The Valley Digital Business School
Marta López Sierra Institut Cerdà
Andrés Lozano Jiménez MedVisit
Carlota Marí m4Social
Albert Marquez Colome PSMAR
Alejandro Martinez Smartsea
Pere Martinez Itechgrup / Catei
David Mateos Saumell Logic Synesis, S.L.
Pere Medina Secot
Rocío Mena Cañellas Mobile World Capital Barcelona
Esteve Menéndez Bartomeu Mutua de Propietarios
Carles Mera Vinexus Consultors
Jordi Milla Mateos GRUPO EROSKI
Oscar Miret Relats Nae
Jordi Mitjà  Costa Hospital Sant Joan de Déu
Pere Joan Mitjans Casanellas autoritas
Darío Mohammadian Santander KUKATI
Ana Moliner Nae
David Monreal Becerra Edenway
Roberto Eduardo Montagut Germont s.a.
Isabel Montals barcelona activa
Jaume Moregó Sala UOC
Manuel Moreno Hudson Global Resources
Sergi Moreu Soler UBILIBET
Rafael Muñoz de Gispert IBERITAL
Ignasi Nadal Pérez autònom
Monica Nieto Arco Gestión Táctica
José Luis Núñez Telefònica
Pilar Olivares Giner Dolls 4 Girls
Alejandro Oller ICA
Mingo Olmos Ackcent Cybersecurity
Albert Ortas Serrano Intermedia Comunicació
Rosa Ortuño Melero Optimumtic, S.L
Rosa Paradell Fundació i2cat
Julio Pardo de Atin Santano UBILIBET
Francesc Pasqual i Armengol Biblioteca Municipal.0 de Cervelló
Vicent Pastor ENIDE SOLUTIONS SL
Josep Maria Peiró Alemany Enginyer Industrial
Laurent Pellois HEXAGON SAFETY & INFRASTRUCTURE
Juan Manuel Peña Laurnaga ARBUNO SL
Albert Perernau Borralleras GENERALITAT DE CATALUNYA
Cira Pérez Fundació puntCAT
Albert Pérez Novell Globalbook
Pedro Pérez Ruiz T-Systems
José Antonio Pérez-Aranda CETT
Jordi Picas Vilà Suara serveis
Xavier Poch Cruz Cisco
Susana Prado IECISA
Joan Puate Puy ASSOCIACIÓ CLÚSTER DIGITAL DE CATALUNYA
Joan Puig Forne Socialwibox
Jordi Puig Galarda Tridenia
Carles Pujol Sallés Avanade Spain
Borja Ramon Beamonte fundació foment de l’habitatge social
Toni Ramos
Antonio Ramos Level A Events
Miguel Angel Rico Duro ITALTEL, S.A
Georgina Rifé Domènech Voxel Group
Bernat Rigau Rigau T-Systems
Pere Roca Molinas Districenter S.A
Aina Rodríguez Intermèdia Comunicació
Diego Rodríguez Freelancer
Rosa Maria Rodríguez Curto T-Systems
Benjamin Rodriguez Sanmarti Zhazz Relaciones Sostenibles, S.L.
Vicente Rojo Sopra Steria
Josep Maria Roura Comas Varium
Jose Luis Rubiés Viera Ajuntament de Barcelona
Llorenç Rubió Rodríguez Telefónica
Noelia Ruiz Comercia Global Payments
Unai Ruiz-Capillas IONDROID
Jordi Ruppmann PeopleWlaking
Mireia Sabartés Roigé Nexica
Josep Maria Sabate Malet Sabateweb.com
François Sala Fenes Segucom Europe S.L.
David Salvatella Artal CISCO SYSTEMS
Nuria Sanchez Carazo T-Systems
Raquel Sanchez Irazu Nae
Josep Sans garcia Grifols
Joan Sansaloni ACCIO – Generalitat de Catalunya
Xavier Sastre Guillamon Eurecat
Alessandro Scherini Leiva Asesores
Leonor Sedó Torres Creactivitat SL
Josep-Maria Selles i Mestres La Salle Technova
Glòria Serrano Gea Leitat
Ferran Serrano Miserachs T-Systems
Jordi Serratosa m4Social
Cristina Soria Calpe Advantage Austria
Aureli Soria-Frisch Starlab Barcelona SLU
Antoni Subirana Expósito Unisys
Antoni Subirana Expósito Professional lliure
Ernest Suñé Integrem Salut
Miguel Angel Tellez Camino Italtel, S.A.
Agustí Ten Pujol FLOMATTIC
Carles Toronjo i Manyé Acuntia
Ricard Torres Puighermanal CANON ESPAÑA
Alex Tort ACUNTIA SA
Agustí Turull Gener AGV GLOBAL ABAST
Juan Valderas Avanade
Laura Vergés Acción contra el Hambre
Josep Maria Vila Vila T-Systems
Josep Maria Vilà  Solanes Entanglement Partners
Maria José Viladomiu Institut Cerdà
Oriol Vilas Maso IBM
Mònica Zapata Optimyzet

 

*només publiquem aquells que han cedit el dret a fer-ho. Llistat actualitzable cada divendres